Tusz do drukarki Brother dcp-j105 – kompletny przewodnik po zakupie

2 min read

Mając świadomość jakości marki Brother dla drukarek laserowych, warto zdecydować się na zakup tańszego modelu na potrzeby użytkowania w domowym zaciszu. Klasyczna drukarka Brother dcp-j105 to wersja atramentowa, ale z pewnością gwarantuje szybsze drukowanie niż inne drukarki w tym samym przedziale cenowym. Możliwość automatycznego druku dwustronnego jest z pewnością dostrzegalna, jednakże ta sama funkcja nie dotyczy również skanowania.

 

Brother dcp j105 tusze – poradnik zakupowy

Tusz do drukarki Brother dcp-j105 zapewnia wydajność 200 stron dla wszystkich czterech atramentów (czarny, cyjan, magenta i żółty). Jednak można również kupić wersje XL tego samego wkładu. W takim w przypadku będzie można wydrukować znacznie większą ilość stron, bo nawet 500 przy jednym wkładzie XL.

Drukarka ta posiada również skaner wbudowany w drukarkę. Jest on szklany, z możliwością wykonania kopii dla każdej strony. Model ten nie posiada automatycznego podajnika ADF, który umożliwiłby bezproblemowe drukowanie dwustronicowe.

Przy standardowej rozdzielczości drukarka Brother dcp-j105 drukuje 17 stron na minutę w trybie czarno-białym i 9,5 strony na minutę w kolorze. Dzięki zastosowaniu automatycznego drukowania dwustronnego prędkość jest znacznie zmniejszona o połowę dzięki podwójnemu przejściu arkuszy. Pasujący Tusz do drukarki: drukuj24.pl/brother-lc529xlbk

 

Tusze do drukarki Brother dcp-j105 – jaką drukarkę wybrać?

Jednym z pierwszych wyborów przed jakim musimy stanąć podczas zakupu drukarki jest decyzja czy chcemy drukarkę laserową (tj. z tonerem) czy atramentową (z wkładami atramentowymi). Istnieją drukarki laserowe czarno-białe i kolorowe; zazwyczaj kosztują trochę więcej niż drukarki atramentowe, podobnie jak toner. Jednakże ten jest bardziej wydajny.

Jeśli musisz wykonać wiele wydruków zawierających tylko tekst (lub czarno-białych obrazów), najwygodniejszym wyborem jest z pewnością czarno-biała drukarka laserowa. Jeśli zamiast tego drukujesz tekst i obrazy w kolorze, wybierz drukarkę atramentową tusz do drukarki Brother dcp-j105.

  Najpiękniejsze kraje wycieczkowe

 

Drukarki wielofunkcyjne, dostępne zarówno w wersji atramentowej, jak i laserowej, zawierają drukarkę, skaner, a czasem nawet faks w jednym urządzeniu. Zastosowania są różne i dla różnych potrzeb: drukowanie, kserowanie dokumentów, skanowanie i faksowanie zarówno dokumentów, jak i zdjęć. Tusze Brother dcp-j105 pozwalają na satysfakcjonujący wydruk zarówno w kolorze jak i czerni.

You May Also Like

More From Author